• برگزاری نمایش فرزندان امام(ره) در اراک /ادامه تبیین سیره شهدای استان پس از اتمام کنگره ۶۲۰۰ شهید

  به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست خبری هفته دفاع مقدس و کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با بیان اینکه شروع به کار و جمع آوری اسناد کنگره از ۵ سال گذشته شروع شده، گفت: بنا داریم بعد از اجلاسیه اصلی، کار تبیین ادامه دار باشد.

 • صیاد پرنده جاسوس آمریکایی در کوه مبارک کیست؟

  بامداد پنجشنبه ۳۰ خرداد یک فروند هواپیمای جاسوسی رژیم تروریستی آمریکا در منطقه کوه مبارک مورد اصابت قرار گرفت و سرنگون شد.

 • دروه راهیان نور دانش آموزی دختران 97

  به گزارش مسئول اردویی و راهیان نور سپاه روح ا... در دروه راهیان نور دانش آموزی ماه گذشته تعداد 73 اتوبوس دانش آموزان برگزار گردید

 • پیش بینی کاهش بارش در زمستان

  پیش بینی کاهش بارش در زمستان رئیس سازمان هواشناسی اعلام کرد:
  طبق ارزیابی‌های انجام گرفته استفاده از تهک کشاورزی در حوزه اقتصاد مقاومتی
  در ۱۱ استان در سال زراعی ۹۴ بیش از ۴۲۲ میلیارد تومان ارزش افزوده..

 • ایران پس از دوران دفاع مقدس، دستخوش شبیخون‌های داخلی و خارجی قرار گرفت

  [ایران پس از دوران دفاع مقدس، دستخوش شبیخون‌های داخلی و خارجی قرار گرفت] جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: ایران پس از دوران دفاع مقدس، دستخوش شبیخون‌های فرهنگی شد، امروز به شبیخون اقتصادی و تحریم‌ها رسیده‌ایم و دیروز شبیخون‌های داخلی مانند فتنه ۹ دی‌ماه.

 • همایش «حس پروانگی»

  همایش «حس پروانگی» با موضوع اردو‌‌های «راهیان نور» با هدف تاثیر‌پذیری دانشجویان و دانش‌آموزان 15 آذر در استان مرکزی برگزار می‌شود. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان صدا و سیما در برگزاری این همایش با سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس مشارکت دارند
  در محل بنیاد حفظ آثار ( موزه ) برگزار می گردد و از تعداد 5 نفر از برگزیدگان هدیه و تندیس اهدا خواهد شد . یک صدو پنجاه نفر از خادمین و مسئولین مربوطه در برنامه حضور خواهند داشت. تجلیل از ( تازه مسلمان آرژانتینی )آقای عبدا... ساتیا و همسرش اقای غلامی ( متحول توسط کتاب شهید ابراهیم هادی )خادم الشهدا خانم هدایتی از ساوه خانم دریایی از اراک صورت گرفت.

 • راهیان نور

  الزام اجرای راهیان نور به عنوان سیاست کلان نظام

  د ملی راهیان نور کشور تدوین شده است.
  دشمن در تلاش است تا با جوسازی منفی در خصوص مسائل و مشکلاتی که ممکن است در روند این اقدام فرهنگی رخ دهد، این حرکت موثر را کمرنگ سازد.

  فرهنگ دفاع مقدس، ثروت غنی کشور است که انتقال آن بین نسل ها می تواند آینده نظام اسلامی را تضمین کند.

 • جنگ لفظی بی سابقه ترامپ و وزیر دادگستری او درباره پرونده تبانی انتخاباتی با روسیه

  جف سشنز، وزیر دادگستری آمریکا در واکنشی تند به تکرار انتقادها از سوی دونالد ترامپ با صدور بیانیه‌ای گفته وزارت تحت امر او تسلیم فشارهای سیاسی نخواهد شد. ترامپ با ملامت دوباره وزیر دادگستری به علت سلب مسئولیت از نظارت بر پرونده ترامپ روسیه گفت: "من او را تنها به این علت که وفاداری نشان داده بود (به سمت وزارت دادگستری) انتخاب کردم اما بعد که از خودش سلب مسئولیت کرد گفتم این دیگر کیست."
  پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 • راهیان نورجنوب دانش آموزی

  راهیان نور منجر به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود و از تحریف و فراموشی این دوران جلوگیری می‌کند.
  کی از وظایف اصلی راهیان نور این است که از تحریف و فراموشی هشت سال دفاع مقدس جلوگیری کند.
  نیم روز عاشورا را هشت سال در دفاع مقدس اجرا کردیم، افزود: حوزه راهیان نور از این مهم جلوگیری می‌کند و کار عمیق فرهنگی است که سبب انتقال داده‌های هشت سال دفاع مقدس می‌شود