همایش «حس پروانگی»

همایش «حس پروانگی» با موضوع اردو‌‌های «راهیان نور» با هدف تاثیر‌پذیری دانشجویان و دانش‌آموزان 15 آذر در استان مرکزی برگزار می‌شود. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان صدا و سیما در برگزاری این همایش با سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس مشارکت دارند
در محل بنیاد حفظ آثار ( موزه ) برگزار می گردد و از تعداد 5 نفر از برگزیدگان هدیه و تندیس اهدا خواهد شد . یک صدو پنجاه نفر از خادمین و مسئولین مربوطه در برنامه حضور خواهند داشت. تجلیل از ( تازه مسلمان آرژانتینی )آقای عبدا... ساتیا و همسرش اقای غلامی ( متحول توسط کتاب شهید ابراهیم هادی )خادم الشهدا خانم هدایتی از ساوه خانم دریایی از اراک صورت گرفت.

  در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره برگزاری همایش «حس پروانگی» اظهار کرد: همایش «حس پروانگی» با موضوع اردو‌‌های «راهیان نور» با هدف تاثیر‌پذیری دانشجویان و دانش‌آموزان 15 اذر در استان مرکزی برگزار می‌شود. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان صدا و سیما در برگزاری این همایش با سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس مشارکت دارند. مدیر روابط عمومی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با اشاره به ظرفیت‌های تربیتی اردو‌های راهیان نور افزود: نشر فرهنگ ایثار و مجاهدت برای نیل به اهداف و آرمان‌های نظام الهی، تبیین اصول و مبانی و ارزش‌ها از‌ جمله اهداف برگزاری همایش «حس پروانگی» است. ارشدی با اشاره به تبیین ارزش و جایگاه فرهنگ دفاع مقدس، ایثار، حماسه و جهاد به‌عنوان هدف همایش «حس پروانگی» درباره ضرورت برگزاری این برنامه ادامه داد: توجه به تاثیر اردو‌های راهیان نور در نوع نگرش و تفکر همچنین رفتار و منش افراد و تقویت رویش‌ انقلابی از ضرورت‌های برگزاری همایش «حس پروانگی» است؛ علاوه بر این بهره‌مندی از ابزار‌های نشر یک فرهنگ اصیل تبیین آثار و نتایج مولفه‌های آن بر اقشار مختلف به‌ویژه گرایش قشر جوان و نوجوان به آن مولفه نیز به‌عنوان ضرور‌ت‌های برگزاری این همایش قابل توجه است. همایش «حس پروانگی» در دو بخش «ادبی» و «هنری» شامل داستان کوتاه، شعر، دلنوشته همچنین فیلم مستند، کلیپ و انیمیشن  بر گزار می گردد.و کانالی توسطحفظ آثار برای ارتباط و تداو آن طراحی شده است که اطلاع رسانی خواهد شد .

https://markazi.koolebar.ir/node/995

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.