این مطلب ۱۰۴ بار خوانده شده

اعتراضات خیابانی کار آمریکا و منافقین

وزنامه سیاست روز: اعتراضات خیابانی کار آمریکا و منافقین است/ مسئولان با مردم حرف بزنند و امید بدهند
نسخه مناسب چاپ

 

روزنامه سیاست روز: اعتراضات خیابانی کار آمریکا و منافقین است/ مسئولان با مردم حرف بزنند و امید بدهند

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - روزنامه سیاست روز نوشت: اینکه مردم مطالبه‌گری کنند عالی است اما اینکه مطالباتشان را در کف خیابان مطرح کنند، بسیار تلخ است چون نشانگر این نکته است که مسئولی را همراستای خود برای پیگیری مطالبات ندیدند و ناگزیر بیشتر خودشان به راه افتادند.

کاش آقایان با دقت بیشتر شاخکهای دشمنان را می‌دیدند که بر اثر مطالبه‌گری به حق مردم و ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان به کار افتاده است. در همین اوضاع رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ، که یکی از سخنرانان اجلاس گروهک تروریستی منافقین در پاریس بود درباره اعتراضات مردمی ادعا دارد که «آن اعتراضات به‌صورت خودجوش رخ نمی‌دهند.آنها [اغتشاشات] به‌خاطر وجود افراد ما در آلبانی [که میزبان گروهی از منافقین است] و بسیاری از افراد ما در اینجا و در سراسر جهان رخ می‌دهند.»

او به نوعی می‌گوید که دولت امریکا از منافقین برای ایجاد اغتشاش حمایت می‌کند و قطعا این حمایت اگر به هوش نباشیم و مطالبات به حق مردم توسط مسئولانشان پاسخ داده نشود مطالبه‌گری‌ها را می‌تواند به انحراف بکشاند. کاش مسئولان حباب سکوت خود را بشکنند و حرف بزنند تا مردم همچنان به امید وعده‌هایشان دل‌خوش باشند و امیدشان نا امید نشود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.