• اهمیت واقعه غدیر

  هنگامی که رسول‌ اکرم در روز 5‌شنبه 18 ذی‌الحجه به وادی غدیر خم رسیدند و پیش از جدایی اهالی شام، مصر و عراق از میان جمعیت، جبرئیل امین از جانب خداوند بر ایشان نازل گردید و آیه: « یا ایها الرسول بلغ ما انزل الیک من ربک فان لم تفعل فما بلغت رسالته و الله یعصمک من الناس »(39) را نازل نمود و از جانب حق تعالی، رسول اکرم را امر نمود تا حکم آنچه را که در قبل بر پیامبر درباره امام علی نازل گشته بود، به مردم ابلاغ نمایند.

 • امید به آینده

  تهران- ایرنا- صنعت نفت در ۸ سال گذشته، فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده است. از افزایش تولید در میادین مشترک نفت و گاز گرفته تا صادرات بنزین در این سال‌ها محقق شده، با این حال اتفاقاتی مانند تحریم‌ها علیه ایران و کشتی سانچی نیز در همین زمان رخ داده است.

 • تمایلات جنگ‌طلبانه «بن سلمان» در قبال ایران رنگ می‌بازد

  سخنان اخیر ولیعهد عربستان در خصوص لزوم اتخاذ راهکار سیاسی در قبال ایران و یمن بعد از عملیات موفقیت آمیز یمنی ها حاوی پیام های مهمی است.

  خبرگزاری مهر، سرویس بین الملل- فاطمه صالحی: مصاحبه اخیر محمد بن سلمان ولی عهد عربستان در خصوص حملات صورت گرفته علیه پالایشگاه های وابسته به شرکت آرامکو و اتهامات مطرح شده علیه ایران در این خصوص بیانگر نکات مهمی است.

 • وحشت ژنرال صهیونیست از حمله ایران به رژیم صهیونیستی

  رئیس بخش تحقیقات اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که ایران سرانجام به رژیم صهیونیستی حملات موشکی انجام خواهد داد.

  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «درور شالوم» رئیس بخش تحقیقات اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی گفت که احتمالا ارتش ایران علیه اسرائیل حملات موشکی انجام خواهد داد.

 • بازداشت ۳ ساعته نتانیاهو در روسیه/ راز هشدار پوتین به تل آویو

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی که با هزاران امید به سرزمین روسها رفته بود تا علاوه بر کسب دستاورد انتخاباتی، بتواند در موضع مسکو در قبال تهران هم تغییری ایجاد کند، سرافکنده به تل آویو بازگشت.

 • نتیجه خط و نشان قاطعانه سید حسن نصرالله برای سربازان نتانیاهو

  نتیجه خط و نشان قاطعانه سید حسن نصرالله برای سربازان نتانیاهو + فیلم

  نتیجه رصد خبرنگاران از شهرک المطینه رژیم صهیونیستی پس از تهدیدهای دبیرکل حزب الله لبنان تماشایی است.

 • بهت و حیرت «ترامپ» در برابر اقتدار ایران

  حالا دیگر طرفی که برتری نظامی و فناوری دارد، ضرورتا حرف آخر را نمی‌زند، تحولاتی که جهان شاهد آن است، در مفهوم قدرت و عناصر آن، اجازه تحمیل معادلات از نوعی دیگر را داده است..

 • پمپئو درباره ایران بیانیه داد

  وزیر خارجه آمریکا دربیانیه‌ای با اتهام زنی دوباره به ایران ارسال پیام به تهران از طریق عمان را تکذیب کرد و گفت: هر وقت ایران تصمیم گرفت دیپلماسی واشنگتن را با دیپلماسی جواب دهد، می‌داند چگونه ارتباط برقرار کند.

 • امام راحل آینده ملت ایران را برمبنای حمایت ازولایت فقیه ترسیم کرد

  راک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)، راه آینده ملت ایران را بر مبنای آگاهی، بیداری و پشتیبانی از ولایت فقیه ترسیم کرد.