بازدید مناطق عملیاتی

مرصاد و حضور مردم در این ایام

سلام مرا از دیار خون بپذیرید . دیاری که یاد آور تجدید تاریخ کربلاست . از دیاری که صداهای رعد آسا حکم فرماست و انسان را به یاد وحی و نزول آیه از جانب خدا می اندازد.
در این ایام7 گروه 5 دستگاه اتوبوسی از استان مرکزی از این مناطق عملیاتی بازدید خواهد کرد

 از دیاری که دشتهای لاله گونش از خون دلاوران و پاسداران اسلام رنگین است و رزمندگانش اعم از ارتشی و سپاهی و سایر نیروهای انقلابی و مردمی همچون دلاوران صدر اسلام به میدان حق علیه باطل شتافته و ابوذر وار شهید و پی در پی شعار لاالااله ... سر می دهند و شما ای پدران و ماداران که فرزندانتان را به این دیار خونین فرستاده اید .در غم از دست دادن این کارزار طلبان برای شهادت اصلا تاسف نخورید زیرا آنان شهادت را سعادت و افتخار خود میدانند ، و همچنین از شما می خواهم که بعد از شهادتم داغ گریه را بر دل منافقان داخلی بگذارید ،و شما ای خواهران و برادرانم ، دیگر چشم به راه من نباشید که من به آرزوی خود رسیدم و از شما می خواهم که همانند کوهی استوار باشید و پیام من به ملت ایران این است که یار و یاور امام باشند و امام را تنها نگذارند.

صیت نامه پاسدار شهید خسرو بیگزاده  

 

 گزارش بازی دراز، بازی دراز 1404/ شهید والا مقام خسرو بیگ زاده در سال 1341 در خانواده ای مذهبی  در شهرستان سرپل ذهاب دیده به جهان گشود تا سن هفت سالگی زیر نظر پدر و مادری مومن تربیت شد پس از آن پا به دبستان گذارد .وی دوران راهنمایی و دبیرستان را تا سوم متوسطه با موفقیت در همین شهرستان پشت سر گذاشت.

دوران کودکی و نوجوانی  شهید بیگ زاده به همراه دوستان و همسالان خود از جمله بهروز بستو ،محمد حسین ناز پرورده و....که بعدها با شهادت سر افرازانه خود نامشان را برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ثبت کردند به انجام برنامه های مذهبی اختصاص یافت واز همان کودکی و نوجوانی فعالیتهای مذهبی از قبیل شرکت در نمازهای جماعت مناسبتهای مختلف را انجام وبا شروع انقلاب اسلامی در راه اندازی راهپیماییها و تظاهرات بر علیه حکومت فاسد پهلوی عهده دار سهم زیادی از فعالیتها گشتند.  با پیروزی انقلاب شهید عضو فعال سپاه پاسداران گردید و در کنار آن بدون گذراندن دوره پایانی متوسطه موفق به کسب دیپلم گردید. با شروع جنگ تحمیلی بمدت 18 ماه بطور افتخاری و بدون تقاضای حقوقی به خدمت صادقانه مشغول بود در آن زمان هم زمان شهید سیروس بستو ،شهید بهروز بستو،  محمد حسین ناز پرورده از جمله شهدای سرافرازی بودند که در کنار وی دلیرانه در مقابل دشمن متجاوز ایستادگی کردند . تا اینکه شهید بیگ زاده به خدمت مقدس سربازی رفت در سال 1363 بعد از یکسال و چند ماه خدمت در جبهه های پاوه بعلت بارندگی شدید منطقه و در اثر ریزش جاده به دره سقوط کرده و به درجه رفیع شهادت نائل گردید و به آرزوی دیرینه خود که همانا شهادت و پیوستن به یاران و دوستان شهیدش بود ،رسید . بنا به وصیت شهید وی را در بقعه احمد ابن اسحاق درکنار مزار دوستانش بخاک می سپارند.

 

http://markazi.koolebar.ir/node/933

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.