• کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس در استان مرکزی 11 مهر ماه برگزارشد

  کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی آذر ۹۷ برگزار می‌شود.

  [کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس در استان مرکزی برگزار می‌شود]

  به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ جلسه هماهنگی، تشریح برنامه‌ها و وظایف کمیته‌های ستاد کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار و در این جلسه از کتاب گذرگاه کربلا رونمایی شد.

 • کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس در استان مرکزی 11 مهر ماه برگزار می‌گردد.

  سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در حاشیه این جلسه درگفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ گفت: کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: این کنگره با هدف ترویج فرهنگ شهادت، آذر ۹۷ برگزار می‌شود.

  سردار کریمی افزود: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب بر اینکه دفاع مقدس گنجی است که باید در اختیار جامعه به ویژه نسل جوان قرار گیرد این کنگره به منظور گردآوری اطلاعات و آثار مربوطه برای بررسی نقش استان مرکزی در دوران دفاع مقدس برگزار می‌شود.

 • دوره عملی توانمند سازی کاروانها

  آموزش توانمند سازی عملی مدیر کاروانها

  به گزارش کوله بار مرکزی یک دوره 40نفر آموزش مدیر کاروانها در مناطق غرب کشور ( کردستان ) برگزار گردید

 • سهمین مراسم سالگرد امام (ره)

  به گزارش کوله بار استان مرکزی : جلسات هماهنگی و حضور در مراسم سالگرد امام خمینی (ره) در 14 خرداد 1398 در حال برگزاری است و ملت شهید پرور استان مرکزی آمادگی حضور در این مراسم پر شور و شعور معنویی را دارند .

 • کمک ۲۰ میلیاردی مردم استان مرکزی به زلزله زدگان از طریق کمیته امداد

  مردم استان مرکزی به منظورکمک به زلزله زدگان ۲۰ میلیارد ریال به کمیته امداد امام خمینی کمک کردند.

  به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: مردم این استان برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور ۱۹ میلیارد و ۹۷۷ میلیون و ۲۴۶ هزار ریال را در اختیار این نهاد حمایتی قرار دادند.


  موسی نژاد با بیان اینکه از این میزان ۶۱۰ میلیون ریال به صورت نقدی و بقیه به صورت غیر نقدی است افزود: این کمک‌ها توسط ۳۸ پایگاه کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی جمع آوری شده است


  وی با اشاره به اینکه کمک‌های مردم استان مرکزی از ۱۲ شهرستان استان جمع آوری شده است افزود: در این بین خمین با ۷۸ میلیون و ۵۷۵ هزار ریال کمک نقدی و ساوه با یک میلیارد و ۹۸۵ میلیون و ۹۸۵ هزار ریال کمک غیر نقدی بیشترین کمک هارا داشتند.

 • واگن های امدادی راهی مناطق سیل زده

  کمک های مردمی از طریق راه اهن اراک ، به مناطق سیل زده ارسال می شود.

  [واگن های امدادی راهی مناطق سیل زده] به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیر کل راه آهن اراک گفت: برابر هماهنگی های انجام شده با شورای هماهنگی مدیریت بحران استان که به ریاست استاندار مرکزی تشکیل شد مقرر شد کمک های مردمی برای سیل زدگان استان خوزستان به وسیله راه اهن اراک جمع آوری و ارسال شود.

  قربانی افزود: به همین منظور اداره کل راه اهن اراک تعداد 7 دستگاه واکن باری را برای جمع اوری کمک های مردمی آماده کرده و امروز و فردا به مناطق سیل زده خوزستان ارسال می شود .

  وی اضافه کرد: اگر لازم باشد این امادگی وجود دارد تعداد واگن ها افزایش یابد و برابر هماهنگی های انجام شده یک سالن مسافری هم به انتهای قطار اضافه شود که اگر نیروهای امدادی قصد اعزام داشتند بتوانیم انها را هم منتقل کنیم .

 • اعزام دانش آموزی 1397

  به گزارش کوله بار استان مرکزی آمار کل دانش آموزان اعزامی استان مرکزی تا کنون 5483 نفر می باشد و در ایام عید نوروز1397 آمادگی پذیرش اردوی عمومی خانواده ها و نیرو های بسیجی و رزمندگان دوران دفاع مقدس و افراد عادی را اعلام می نمائیم و در این ایام خادمین الشهدا ء نسبت به آماده سازی اردو گاه ها و تهیه محتوای مورد نیاز ار دو گاه ها و فضا سازی فرهنگی متناسب با ایام نورز می باشند

 • مراسم تجلیل از خادمین 97

  همایش از خادمین جهت دست اندر کاران خادمی برادر درتاریخ 5/11/97 بهمن ماه در کانون بسیج استان مرکزی برگزار شد .

 • دوره ملی خادمی

  به گزارش کوله بار استان مرکزی : در این ماه تعداد 70 نفر از دانش آموزان خادم به دوره آموزش خادمی اعزام خواهند شد